FORGOT YOUR DETAILS?

ИДЕАЛЬНЫЙ ВЫБОР

ВИТАМИНЫ И ПИЩЕВЫЕ ДОБАВКИ

ЛЮДЯМ,КТО ЗАБОТИТСЯ О ЗДОРОВЬЕ

ВИТАМИНЫ - НЕОБХОДИМЫЕ ДЛЯ ЗДОРОВЬЯ

КАЖДОМУ ИЗ НАС…

ДЛЯ ДЕТЕЙ - МОЛОДЕЖИ - ВЗРОСЛЫХ И ПОЖИЛЫХ

СЕРИЯ МЕРАВИТА ПРЕМИУМ

ДЛЯ ЧЕЛОВЕКА КОТОРЫЙ УПРАВЛЯЕТ СВОЕЙ ЖИЗНЬЮ

АУТСОРСИНГ И
ЗАКАЗЫ

ПРОИЗВОДСТВО ПИЩЕВЫХ ДОБАВОК И ВИТАМИННЫХ КАПСУЛ
КАПСУЛИРОВАНИЕ И МАРКИРОВКА БРЕНДА

PREV
NEXT

АССОРТИМЕНТ MERAVITA СПЕЦИАЛИЗИРОВАН НА НАТУРАЛЬНЫХ И ИНДИВИДУАЛЬНЫХ ВИТАМИНАХ

Пищевые добавки MERAVITA производятся в Эстонии. Наши оригинальные рецепты в основном растительного происхождения.

Персональные комплексы витаминов и минералов — это революция в производстве витаминов

  • экспресс-тест на витамины

    Используем метод электроакупунктуры для диагностики витаминов и минералов.
  • ПОДГОТОВКА ПЕРСОНАЛЬНЫХ ВИТАМИНОВ И МИНЕРАЛОВ НА ЗАКАЗ

    В качестве трехмесячного курса лечения.
  • БЫСТРАЯ ДОСТАВКА

    Быстрая доставка. В течение 1-2 рабочих дней после завершения

Tраволечение продукты

КРЕДИТ
Платите 3 частями

СРОЧНАЯ ДОСТАВКА
ОТ 1 ДО 2 РАБОЧИХ ДНЕЙ

ЛУЧШАЯ ЦЕНА
ГАРАНТИЯ

ОТЗЫВЫ

Ivi Rool

Alustasin Meravita vitamiinide tarbimist ja mõne aja möödudes märkasin, et kevadväsimus jäi vahele ning energiat on palju. Nahk on läinud paremaks, küüned kasvavad kiiremini ja juukseotsad ei ole enam katki. Neid on mugav tarbida ja see aitab säilitada järjepidevust.
Näonahk tundub terve ja sõbrannad küsivad, et kas oled päevitamas käinud? Vastasin, et ei tee midagi erilist, lihtsalt toitun tervislikult ja söön Meravita personaalseid vitamiine. Lisaks tunduvad küüned ja juuksed tervemad. Olen muutustega rahul ja arvan, et see on suures osas tänu Meravita vitamiinidele.

Heily Epro

Jaanika Arulepp

Mina leidsin tee Meravitani hetkel mil olin valiku ees kas osta apteegist raua preparaate või leida vähe meeldivam lahendus aga miski mis ka toimiks. Otsides sattusin ma Meravita kodulehele ja leides et on ka raua kapslid sai need ka tellitud. Peale 30päevast kasutamist sai käidud perearstil analüüse andmas ja tulemus oli minujaoks hämmastav. Tundsin mingist hetkest endas rohkem tahtejõudu ja mu näonahk muutus paremaks. Ei oleks uskunud et asi võib olla vitamiinide puuduses. Aga tulemusi nähes olin ma väga rahul, et ei pea kibedaid tablette kasutama et saada endale vajalikud ained kätte. Nüüd kasutan seda regulaarselt ja olen soovitanud ka teistele sama probleemiga inimestele ehk siis neile kel raskusi raua omandamisega toidust.
Tere, saime JUBA tooted kätte. Ja esimese asjana võtsime ilusast roosast pakendist multivitamiini kummikommid. Saladuskatte all sosistan, et muidugi issi ja emme proovisid ka. Aga asja kallale. Meie printsess, kes ei ole viimasel ajal üldse millegi sööja, pirtsutab ja nuusutab iga toidu ennem läbi kui suhu pistab...*trummipõrin* kiitis heaks!!! Uskumatu! Ja kui tema selle suhu pani, siis pidi ikka väga väga hea lõhn olema- ja see maitse! Kohe üritati ronida uue kommi järele (tegelikult kõik üritasime). Meie pere kiidab 1000% heaks ja meie oleme edaspidi teie vitamiinide lojaalsed kasutajad. Super!

Helin Marta Mäesalu

Liisbeth Raig

Minu kasutajakogemus meravita kurkumiiniga on olnud super. Kurkumiini olen tarvitanud terve aasta igakuiselt ja see on parandanud minu verepilti märgatavalt. Olen põdenud ägedat lümfoobset leukeemiat ja äge keemiaravi on kahjustanud minu maksa, tänu kurkumiinile tunnen ennast aga suurepäraselt ja maksanäitajad on paranenud tohutult. Tarvitan seda edasi ja tellin seda just meravitast, sest hind on hea ja teenindus suurepärane!

НАШИ
ДИСТРИБЬЮТОРЫ

Вверх