UNUSTASITE ANDMED?

Kuidas alustada?

Alustamiseks ei pea Sa tegema muud, kui end lihtsalt ära registreerima, küsimustiku täitma, enda organismi paremini tundma õppima, kuulama oma isikliku tervisehalduri soovitusi ning juba liigudki samm-sammult tasakaalustatud tervise ja tervema elustiili suunas. Kui Sul tekib registreerimist või veebilehte puudutavaid küsimusi, siis saad alati ühendust võtta meie klienditoega telefonil +372 775 2225 või otsida enda küsimusele vastust SIIT.

Registreeri!

Registreerides luuakse sulle ligipääs sisekeskkonda, kus on nähtavad Sinu tervisenäitajad ning vastavalt sellele ka soovitused oma tervise tasakaalus hoidmiseks. Meie mitmekesine sisekeskkond sisaldab palju huvitavaid võimalusi, millega saad tutvuda SIIN. Meravita aitab Sinu tervise eest hoolt kanda ja selleks piisab lihtsast registreerimisest.

Registreeri ja naudi Meravita hüvesid!

[gravityform id="13" title="false" description="false"]

Sulle saadetakse peatselt kinnituskood SMS-iga. Palun sisesta see vajalikule väljale.

Ja SIIN asubki sinu uus ja innovaatiline konto!

 

Täida küsimustik!

Iga inimene on erinev ja nii on ka Sinu organismi vajadused personaalsed. Meie Eesti teadlased on välja töötanud teaduslikel alustel põhineva küsimustiku spetsiaalselt Sinu organismi vajaduste välja selgitamiseks. Selle abil tehakse kindlaks Sinu tervislik seisund, ülevaade Sinu eluviiside ja harjumuste kohta ning täpsed tulemused just Sinu organismi toitainete vajaduste kohta. Küsimustik asub Sinu uuel Meravita kontol ning on leitav SIIT. Seda on lihtne ja mugav täita võttes aega kõigest paar minutit. Peale küsimustiku täitmist kuvatakse sulle koheselt andmed ainepuudustest Sinu kehas. Küsimustik on kesksel kohal, et olla teadlik oma tervislikust seisundist ja eluviisidest ning kuidas need mõjutavad sinu organismi toimimist ja igapäevast suutlikkust.

 

Täida küsimustik ja tea millest Sinu organism puudust tunneb!

Küsimustik asub Sinu uuel kontol ja on ligipääsetav SIIT.

 

Meravita küsimustik

 

 

Sinu isiklik tervisehaldur!

Tervisehaldur annab soovitusi ka teiste tervislike probleemide lahendamiseks.

 

Õpi oma organismi tundma!

 

Õpituba ja hariv keskkond.

 

 

KUIDAS TEGUTSEDA ?

Personaalsete toodete tellimine

Meravita personaalsete toodete tellimine on imelihtne:

  1. Täida ära küsimustik
  1. Tulemuste põhjal paneme kokku Sulle sobiva koostisega preparaadi
  1. Kinnita tellimus
  1. Ühe hooaja tooted saadetakse sulle postiga.
  1. Võta korrapäraselt Meravita tooteid ja ole terve!

 

 

ÜLES