UNUSTASITE ANDMED?

ETTEVÕTTEST

AS Medical Pharmacy Group on Eesti kapitalil tegutsev ettevõte, mis toodab personaalseid vitamiine, mineraalaineid ja erinevaid tervisetooteid. Hea enesetunne, tugev tervis ja elujõu tagamine on meile olulised. Soovime pakkuda oma klientidele parimat ning sel põhjusel läheneme neile individuaalselt. Teeme iga päev tööd selle nimel, et kõigil oleks võimalus tugevdada oma tervist personaalselt temale valmistatud toodetega, sest igaüks meist on unikaalne ning igal organismil on oma eripärad ja vajadused.

Tooted valmistatakse tänapäevases tootmisüksuses spetsialistide käe all. Nii tootearendus kui tootmine asuvad Eestis, mis aitab meil paremini lähtuda just Eesti inimeste vajadustest. Toodete valmistamisel kasutame kõrgema kvaliteeditasemega looduslikku toorainet, mis on hoolikalt valitud ja GMO vaba. Arendustöö algas 2010. aastal ja esimesed personaalsed vitamiinid valmisid 2014. aasta veebruaris.

Meravita hoiab Sind tervena!

TEADUS- JA ARENDUSTÖÖ

Meravita kontseptsioon on pakkuda tervisetooteid, mis arvestavad iga meie kliendi elustiilist ja tervisest tulenevate eripärade ja vajadustega. 2010. aastal alanud arendustöö keskendus esialgu organismi vitamiinide vajaduse kaardistamisele ning uue tehnoloogia väljatöötamisele, mis võimaldaks turule tuua spetsiaalselt iga kliendi vajadustele suunatud preparaadi.

Personaalsete toodete ettevalmistamises on osalenud erineva akadeemilise taustaga professionaalidest koosnev meeskond, kuhu kuuluvad nii biokeemikud, bioloogid, toitumisspetsialistid, farmatseudid, toidutehnoloogid ja geenitehnoloogid, keda ühendab süvendatud huvi inimese füsioloogia ja tervise vastu. Arendustöö toetub põhjalikele terviseuuringutele ning teaduskirjandusele, mille tulemusena on välja töötatud väga lihtsalt täidetav küsimustik määramaks inimese elustiilist ja toitumisharjumustest tulenevad ainepuudused. Tänaseks kuuluvad meie tootevalikusse lisaks vitamiinidele ka mineraalained ning pideva arendustöö käigus plaanime oma klientideni tuua veelgi laiema tootevaliku, mis tugevdaks igakülgselt nende organismi tervikuna. Sealjuures lähtume alati oma missioonist hoida pakutavad tooted konkreetsest isikust ja tema vajadustest lähtuvana. Peagi saab lisaks küsimustikule oma tervisenäitajaid ja vitamiinide taset kontrollida ka vitamiinitestiga, mis annavad veelgi parema ülevaate oma kehas toimuvast.

Meravita - Personaalselt Sulle!

TOOTMINE

Meie Eestis asuv tootmisüksus on sisustatud kõiki Euroopa Liidu toidulisandite tootmise reegleid silmas pidades. Ettevõte vastab Veterinaar- ja Toiduameti loetletud õigusaktide asjakohastele nõuetele: Toiduseadus, Euroopa Parlamendi ja nõukogumäärus (EÜ) nr. 852/2004 toiduainete hügieeni kohta.

Kogu protsess saab alguse kliendi poolt korrektselt täidetud ankeedist. Viimase põhjal koostatakse retsept, mille järgi valmistatakse nii vesilahustuvate kui ka rasvlahustuvate vitamiinide kapslid. Kapslid pannakse blistritesse, mis omakorda pakendatakse ning saadetakse seejärel kliendile.

Kuna Meravita toodete näol on tegemist seaduse mõistes toidulisandiga, siis kohaldub tootmisele peamiselt Toiduseadus ning otsekohalduvad Euroopa Liidu määrused. Kasutusel on ka HACCP  toidukontrolli ennetav süsteem, mille eesmärk on tagada toiduohutus.
Tootmise puhul on väga olulised ka materjalid ning esemed, mis puutuvad kokku tootmisel oleva toidulisandiga – pakendamist reguleerib Pakendiseadus. Tootmisüksuse juures on oluline ka heade laboritavade rakendamine. Selle jaoks on meil kindlaks määratud labori juhtkond, sobivad ruumid, seadmed, vahendid ja materjalid ning kvalifitseeritud töötajad. Igale töötajale on kindlaks määratud täpsed ülesanded ning vastavalt neile on läbi viidud ka vajalik väljaõpe. Igapäevase töö juurde kuulub ka kvaliteediprogrammi järgimine ja protsesside kohta käivate protokollide täitmine.

Meravita - Eestis toodetud!

ÜLES