UNUSTASITE ANDMED?

Miks valida Meravita?

Hoiame Sind tervena!

Valmistatud Eestis!

Kõik Meravita tooted on kokku pandud Eestis asuvas tootmisüksuses - Eesti inimeste vajadusi silmas pidades. Tooraine valikul ei tehta järeleandmist selle kvaliteedis ning toodetesse pannakse kokku just need ained, mis omavahel kõige paremaid tulemusi annavad.

Kõik Meravita tooted on GMO-, säilitusainete ja gluteenivabad ning sobilikud ka taimetoitlastele, kuna kapslimaterjal ei sisalda loomset toorainet.

Loodustooted!

Meravita tooted on loodusest inspireeritud! Enamus meie tooteid on sobilikud veganitele.

Personaalsed vitamiinid

Iga inimene on erinev ja nii on ka Sinu organismi vajadused personaalsed. Vastavalt sellele töötame välja just Sinu keha vajadustele ideaalselt sobiva paketi, mis sisaldab just Sulle vajalikke vitamiine, mineraale ja tervist toetavaid tegevusi, mis aitab tagada Sinu tervise tasakaalu ja rahulolu.

Sageli hakkavad inimesed oma tervise pärast muretsema sageli alles siis, kui tagajärjed on juba käes, kuid enda vaimse ja füüsilise tervise eest tuleks hoolt kanda iga päev, sest igal inimesel on vaid üks elu, mida elada! Meravita tähendabki ladina keeles "ainukest elu".

Meravita personaalsed tooted Tavalised käsimüügi preparaadid
Meravita tugevdab Sinu organismi ja ennetab haiguste teket Tegeletakse ainult haiguste ravimise ja tagajärgedega
Tooted arvestavad aastaaegade ja elustiili muutustega ning sellest tulenevate toitainete vajadustega organismis, hoides immuunsüsteemi tugevana Ainult üksikul perioodil oma organismi tugevdamine ja mittesobivate toodete tõttu keha edasine kurnamine
Omavahel kokku sobivad ja kvaliteetsed toorained Teadmatus toodete kokkusobivusest ja kvaliteedist
Meravita tooted katavad inimese organismi vajadused ühtse tervikuna Auklik tervise vajaduste katmine läbi üksteist dubleerivate toodete
Meravita panustab koostöös teadlastega ühiskonna tervise arengusse ning korraldab vastavasisulisi konverentse ja raadiosaateid Informatsiooni kogumine läbi mitmete kinnitamata allikate

TAGASISIDE MEIE KLIENTIDELT

Ivi Rool

Alustasin Meravita vitamiinide tarbimist ja mõne aja möödudes märkasin, et kevadväsimus jäi vahele ning energiat on palju. Nahk on läinud paremaks, küüned kasvavad kiiremini ja juukseotsad ei ole enam katki. Neid on mugav tarbida ja see aitab säilitada järjepidevust.
Näonahk tundub terve ja sõbrannad küsivad, et kas oled päevitamas käinud? Vastasin, et ei tee midagi erilist, lihtsalt toitun tervislikult ja söön Meravita personaalseid vitamiine. Lisaks tunduvad küüned ja juuksed tervemad. Olen muutustega rahul ja arvan, et see on suures osas tänu Meravita vitamiinidele.

Heily Epro

Jaanika Arulepp

Mina leidsin tee Meravitani hetkel mil olin valiku ees kas osta apteegist raua preparaate või leida vähe meeldivam lahendus aga miski mis ka toimiks. Otsides sattusin ma Meravita kodulehele ja leides et on ka raua kapslid sai need ka tellitud. Peale 30päevast kasutamist sai käidud perearstil analüüse andmas ja tulemus oli minujaoks hämmastav. Tundsin mingist hetkest endas rohkem tahtejõudu ja mu näonahk muutus paremaks. Ei oleks uskunud et asi võib olla vitamiinide puuduses. Aga tulemusi nähes olin ma väga rahul, et ei pea kibedaid tablette kasutama et saada endale vajalikud ained kätte. Nüüd kasutan seda regulaarselt ja olen soovitanud ka teistele sama probleemiga inimestele ehk siis neile kel raskusi raua omandamisega toidust.
Tere, saime JUBA tooted kätte. Ja esimese asjana võtsime ilusast roosast pakendist multivitamiini kummikommid. Saladuskatte all sosistan, et muidugi issi ja emme proovisid ka. Aga asja kallale. Meie printsess, kes ei ole viimasel ajal üldse millegi sööja, pirtsutab ja nuusutab iga toidu ennem läbi kui suhu pistab...*trummipõrin* kiitis heaks!!! Uskumatu! Ja kui tema selle suhu pani, siis pidi ikka väga väga hea lõhn olema- ja see maitse! Kohe üritati ronida uue kommi järele (tegelikult kõik üritasime). Meie pere kiidab 1000% heaks ja meie oleme edaspidi teie vitamiinide lojaalsed kasutajad. Super!

Helin Marta Mäesalu

Liisbeth Raig

Minu kasutajakogemus meravita kurkumiiniga on olnud super. Kurkumiini olen tarvitanud terve aasta igakuiselt ja see on parandanud minu verepilti märgatavalt. Olen põdenud ägedat lümfoobset leukeemiat ja äge keemiaravi on kahjustanud minu maksa, tänu kurkumiinile tunnen ennast aga suurepäraselt ja maksanäitajad on paranenud tohutult. Tarvitan seda edasi ja tellin seda just meravitast, sest hind on hea ja teenindus suurepärane!
Meravita vitamiinid aitasid minul fitnessivõistlusteks valmistuda. Võistleval sportlasel on trennikoormused suured. Meie alal tuleb võistlusteks valmistudes ka toitumist piirata, et rasvaprotsent madalaks saada. Sellises olukorras on vitamiinipuudus kiire tekkima ja tundsin eriti hästi individuaalsete vitamiinide mõju. Oli rohkem energiat treeninguteks, haigused ei tulnud kimbutama. Hästi mõjusid fitnesskapslid naistele, aidates söögiisu vähendada ja treeningutel rohkem rasva põletada. Raskuste tõstmisel jõusaalis on suur koormus ka liigestele. Liigesekapslid kordisepsiga andsin liigestele hae liikuvuse ja võtsid ära raksumise liigestes. Seedimist aitasid korras hoida Detox kapslid, mis tekitasid kena lameda kõhu ka võistluslavale minekuks. Usun Meravita toodetesse, kuna kõik tooted on erinevatest üksteist toetavatest komponentidest kokku pandud ja kasutatud on looduslikku toorainet.

Esta Pilt

ÜLES