UNUSTASITE ANDMED?

Meravita vitamiinide kiirtest

 

Meravita vitamiinide kiirtest kasutab organismi vitamiinide ja mineraalide taseme diagnostikaks elektroakupunktuuri põhimõttel (Dr. Reinhard Voll, Saksamaa) töötavat kiirtestseadet. Meravita kiirtest on mitteinvasiivne testprotseduur, mis on verevaba, valutu ja koheste tulemustega. Mõõteseadme metoodikas on ühendatud Hiina meditsiini pikaaegseim meditsiiniline protseduur -akupunktuur- tänapäevase meditsiinitehnika ja digitaalse tarkvaraga.

Vitamiinide mõõteseade tekitab mõõtepunktis nõrga vooluringi, mõõtes naha takistust akupunktuuri (nõelravi) punktides. Muutused naha takistuses on korrelatsioonis vitamiinide tasemega akupunktuuri määratud punktides (Dr. Reinhard Voll teadustöö). Mõõteseade võimaldab kaardistada kuni 30 erineva vitamiini ja mineraalainete taset organismis. Määrates neid sõrmedelt (10), varvastelt (10) ja teistest akupuntuuri puntidest keha erinevates piirkondades.

Testi kohesed tulemused kajastavad vitamiinide ja mineraalide hetkeseisu organismis, mis sõltub testitava toitumisest ja menüüst, füüsilisest aktiivsusest ning võimalikust stressist kuid eelkõige - toidulisandite olemasolust menüüs ja vitamiinide annustamise kuurist.

Testseadme rakenduses kuvatakse koheselt erinevate mõõdetud vitamiinide ja mineraalainete funktsioonid, defitsiidiga seotud sümptomid ja peamised toiduallikad. Digitaalse lahendusena kuvatakse testi tulemused koheselt ning saadetakse tulemused testittava e-posti kontole. Kõik testitulemused säilivad digitaalselt testija profiilikontol. Digitaalse salvestuse eelis on võimalus perioodiliselt (pärast toitumiskava või vitamiinide kuuri) kontrollida regulaarselt (3 kuni 4 korda aastas) vitamiinide ja mineraalide tasemete arenguid organismis. 

Meravita vitamiinitest annab teaduspõhise teadmise vitamiinide ja mineraalainete tasemest organismis skaalas (väga hea, hea, rahuldav ja vähene) ning millised on testitava keha tervislikud vajadused ja puudujäägid mida soovitatavalt kompenseerida personaalsete vitamiinitoodetega.

Vitamiinide kiirtesti ajad ja asukohad leiad siit

Vitamiini kiirtestismist teostame erinevates kaubanduskeskustes.

 

Lisainfo Meravita terviseliini telefonil (+372) 775 2225 (E-R 9-17) 
või
e-posti aadressilt: [email protected].

ÜLES